Hakkımızda

Ağız ve diş sağlığında verdiği kaliteli hizmetlerle adından sıkça bahsettiren Kerim Dental, Batman Babil Plaza’da geniş ve ferah yerinde hizmet vermektedir. Kerim Dental panoramik cihazının yanı sıra RVG görüntüleme sistemleri ile en kaliteli ağız ve diş sağlığı klinik hizmetlerini bir arada sunmaktadır.


220 metrekare alanda laboratuarı, sterilizasyon odası, çocuk odası, bekleme salonu ve modern cihazlarla donatılmış kliniğinde Kerim Dental, protez, endodenti, restoratif, cerrahi her türlü ağız ve diş hastalıklarına yönelik tedavilerile ilişkin hizmeti tecrübeli ekibi ile sunmaktadır. Ayrıca Kerim Dental Markasının Irak Erbilde bir çok diş doktorunun çalıştığı diş laboratuvarı bulunmaktadır.

Misyonumuz: Hastalarımıza en kaliteli tedavi hizmetini en kısa sürede steril ortamlarda istikrarlı bir şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz: Tercih edilen, alanında öncü, global dünyanın gelişen teknolojisini takip ederek sürekli hizmet kalitesini artıran Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olmaktır.

 

Tedaviler

Videolar


Basın & Eğitim

Sosyal Ağlar


Yasal Uyarı
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.